Wpadka lidera

Sparta Ziębice 3:2 Piławianka Piława

Dzisiejszy mecz w wykonaniu naszego zespołu nie był najlepszy lecz w pierwszej połowie Piława grała znakomicie szybko strzelone dwie bramki przez Boba i Sienickiego i do przerwy gospodarz nie zagroził naszej bramce do przerwy 2:0. Druga połowa wyglądała całkiem odwrotnie nie wiadomo co sie stało z naszymi zawodnikami szybko stracona bramka z karnego , kilka minut pozniej wyrównanie na 2:2 i w 85 minucie kolejny karny na 3:2 dla Ziębic druga połowa wyglądała strasznie w wykonaniu naszego zespołu za mało walki zaangażowania głupie błędy co odzwierciedliło porażką . Już w niedziele derby Piławianka Piława Górna na własnym boisku podejmie Orzeł Piławę Dolną bedzię to mecz do udowodnienia kibicom ze porażka w Ziębicach była podknięciem. Zapraszamy niedziela 16 stadion w Piławie