Roztocznik zdobyty

Dgpnz Roztocznik 1:5 Piławianka Piława

Bramki: 2x Sienicki M , 2x Kucharek M , 1x Motyka

Dzisiejszy mecz był kolejnym krokiem do zdobycia mistrzostwa A klasy. Dzisiejszy rywalem naszego zespołu jest Roztocznik ambitny zespół który na pewno w meczu nie odpuści ani kawałka boiska . Po rozpoczęciu meczu gospodarze czekali na to jak ten mecz rozegra lider a ci jak zawsze grali piłką . Składne akcje które wymieniali zawodnicy Piławianki mogły się podobać wynik meczu otworzył Sienicki M który w 30 minucie po rzucie rożnym trafia ze szczupaka do bramki. Lepszego otworzenia wyniku nie mogło być po bramce na 10 dwie minuty później po faulu na Durlecie rzut karny na bramkę zamienia Sienicki . W 40 minucie Kucharek po ładnym wejściu na dośrodkowanie z 16 metra z głowy pokonuje bramkarza który wybiegł i próbował wypiąstkować piłkę do przerwy Piława Górna schodzi z prowadzeniem 3:0. Druga połowa w wykonaniu gości była słabsza ze względu na wynik i rozluźnienie rywal w 55 minucie po rzucie karnym strzela bramkę kontaktową na 3:1 i ruszyli na Piławianke , co naraziło ich na bramkę i 5 minut później po rozegraniu mądrze piłki Kucharek zdobywa drugiego gola i wynik zmienia się na 4:1 i lider z Piławy już kontrolował mecz rywal biegał za piłką ostatni cios zadał Tomasz Motyka w 70 minucie po akcji sam na sam z bramkarzem zdobywa bramkę na 5:1 i mecz do końca był rozgrywany w środkowej strefie boiska. Dziękujemy wszystkim kibicom którzy byli z nami w Roztoczniku i zapraszamy w niedziele o 16 na Stadion Miejski w Piławie Górnej na kolejną kolejkę naszym rywalem będą Skałki Stolec.