Piławianka się oddala !

Piławianka Piława 2:0 Koliber Uciechów

Bramki: Sienicki M, Więczek Damian

Dzisiejszy mecz był kolejnym krokiem do mistrzostwa A-klasy na własnym boisku Piławianka podejmowała Uciechów który w niedziele wygrał z Niemczanką tego dnia po gościach można było się spodziewać wszystkiego po wygranej nad wiceliderem był to zespół który mógł uwierzyć ze pokona lidera.Od pierwszej minuty goście byli bardzo cofnięci grali praktycznie wszystkimi zawodnikami w obronie co utrudniało przedostanie się do bramki ponieważ każda piłka była wybijana.Piława wzięła sobie słowa trenera do siebie "cierpliwość" Piławianka grała piłką nie pozwalała za bardzo wymieniać piłki gościom lecz brakło skuteczności w pierwszych sytuacjach niecelne strzały gdyż w 30 minucie po akcji Więczek , Lechocki ten pierwszy pada w polu karnym i jedenastkę na bramkę zamienia Michał Sienicki od tego momentu Piławie grało się lepiej a gra Kolibra się nie zmieniła .W drugiej połowie po kilku uwagach trenera lider zagrał bardzo dobrą drugą połowę wysoki pressing dał już znać 5 minut po gwizdku po akcji Sobieszek , Cegiełka , Więczek ten ostatni strzela bramkę na 2:0 i Koliber musiał się otworzyć lecz tak się nie stało nie zaryzykowali i to Piławianka do końca meczu grała piłka a rywale strasznie faulowali w kilku momentach kibice aż nie wierzyli co się dzieje w 90 minucie rzutu karnego nie strzelił zawodnik Uciechowa mecz zakończył się wygraną 2:0 kolejne zaskoczenie w tej lidze Niemcza zremisowała z Łagiewniami i Piławianka ma 7 pkt przewagi dziękujemy kibicom za dopingowanie i zapraszamy za tydzień o 11 na derby Piławianka vs Niemcza . ZAPRASZAMY BOISKO W NIEMCZY