Piławianka gromi Tarnawie

Tarnavia Tarnów 1:10 Piławianka Piława

Dzisiejszy mecz nie wydawał się łatwy , ale to były tylko przypuszczenia wszystko się zmieniło po pierwszym gwizdku. Już w 2 minucie po rzucie wolnym Lider obejmuje prowadzenia po bramce Sienickiego który rozpoczął strzelaninę w dzisiejszym meczu.Od tej bramki Piława nie musiała dużo się wysilać i czekała na kolejne bramki ze strony naszych napastników którzy dzięki takiej swobody dostawali prostopadłe piłki od pomocników i bez problemu pakowali piłkę do siatki do przerwy 4:0 po bramach 2x Sienicki 1x Lechocki 1x Kucharek. Druga połowa nie zaczęła się dobrze przez rozluźnienie i brak oporu ze strony przeciwnika zawodnicy za bardzo się rozluźnili i stracili bramkę na 4:1 i to było na tyle od tej pory Tarnavia nie miała piłki dłużej niż 3 podania .Po znakomitej grze i swobodzie na boisku w drugiej połowie do bramki przeciwnika piłka wpadła aż 6 razy po bramach 3x Sienicki 2x Lechocki 1x Cegiełka i był to najwyższy wynik naszego zespołu w tym sezonie . Zapraszamy już 3 maja na mecz przeciwnikiem naszego zespołu będzie Boxmed Piskorzów , zapraszamy i dziękujemy kibicom którzy są na naszym każdym meczu.