Jedlina na kolanach

Piławianka Piława 8:2 Jedlina Zdrój

4x Cegiełka 2x Sienicki M 1x Durleta M 1x Juszczak A

W dzisiejszym sparingu to nie Piławianka była faworytem a drużyna przyjezdna z Jedliny występująca w klasie okręgowej . Po pierwszym gwizdku było widać lekka przewagę gości którzy rozegrali 4 mecze sparingowe lecz szale przechyliły się od 10 minucie to Piławianie „dorwali” się do piłki i zaczęli dawać o sobie znać już w 15 minucie po rajdzie Cegiełki precyzyjnym strzałem pakuje piłkę do siatki .5 minut później identyczna sytuacja lecz Cegła akcją sam na sam wystawia piłkę do pustej bramki Durlecie i mamy 2:0. W 30 minucie kolejny raz Bartek Cegiełka swoją szybkością zdobył przewagę nad obrońcami i pokonał bramkarza precyzyjnym strzałem .Goście byli zaskoczeni grom A klasowej drużyny i można powiedzieć że byli bezradni dzisiaj wszystko naszym zawodnikom wychodziło co dawało skutki . W 40 minucie piękna trójkowa akcja i Michał Sienicki do pustej bramki strzela na 4:0 przeciwnik tylko mógł patrzeć co się dzieje a Piławianka się nie zatrzymywała mimo braku 4 podstawowych zawodników po czym można stwierdzić że zespół jest bardzo skoncentrowany i skuteczny nawet nie w pełnym składzie .Jeszcze przed przerwą Sienicki M strzela na 5:0 i do szatni schodzimy z dość dużą przewaga a przeciwnik z niezłym bólem głowy. W drugiej połowie po kilu zmianach i zlekceważeniu przeciwnika szybko przeciwnik strzela bramkę na 5:1 po dużej swobodzie na boisku a kilka minut później z karnego na 5:2 od tego momentu Piławianie znowu wzięli się za siebie . W 70 minucie znowu Cegiełka zaczął „nękać” obrońców w sytuacji sam na sam po pojedynku biegowym pięknym lobikiem strzela na 6:2 . Nie minęło 10 minut a cegiełka w identyczny sposób ośmiesza bramkarza drugim lobikiem 7:2. W 90 minucie znowu główna rola Cegieł i obrońcy tym razem po dryblingu Bartek obiegł bramkarza biegnąc do pustej bramki wyłożyłem piłkę Adrianowi Juszczakowi najmłodszemu zawodnikowi w naszym zespole jest to rocznik 2000 gratulujemy pierwszej bramki w piłce seniorskiej . Mecz zakończył się 8:2 i widać poprawę w grze naszego zespołu ponieważ pokonujemy zespół z okręgówki zajmujący 5-te miejsce . Dziękujemy kibicom którzy wspierali nas dzisiaj i zapraszamy za tydzień na kolejny sparing . Kto wygrał mecz ? KS !!!!!!!!!!!!!!

Powiązana galeria: