10 pkt przewaga Piławianki

Piławianka Piława 4;1 Zieloni Łagiewniki

Bramki:2x Cegiełka , Sienicki ,Kucharek

Dzisiejszy mecz w wykonaniu naszych zawodników w pierwszej połowie mogło być lepiej druga połowa bardzo dobra tak można określić dwie inne połówki. W pierwszej połowie gospodarze grali piłką zmuszali Łagiewniki do biegania i faulowania co robili bardzo często ale arbiter stawał na wysokości zadania zawodnicy z Zielonych szukali zaczepki na boisku próbowali prowokować lecz nasi zawodnicy nie wdawali się w dyskusje w 32 minucie rajd Bartłomieja Cegiełki i Piławianka wychodzi na jednobramkowe prowadzenie i do przerwy utrzymuje ten wynik. Drugiej połowy piławianie nie mogli zacząć lepiej w 50 minucie Michał Sienicki daje dwubramkowe prowadzenie .Radość nie trwała długo dwie minuty później przeciwnik strzelił kontowego gola po błędach obrońców .Na 3 bramkę kibice musieli czekać aż do 81 minuty składną akcję zrobili rezerwowi i Mariusz Kucharek trafia na 3:1.W tym meczu strasznie zadziwiał "Cegła" który nękał obronę rywali co chwile mimo że strzelił bramkę to nie miał dość w 87 minucie przepięknym strzałem z lewej nogi nie dął szans bramkarzowi i ostatecznie Piławianka wygrywa ten mecz 4:1 i rundę jesienną kończy na pierwszym miejscu z 10 pkt. przewagą i ma bardzo duże szanse na awans do okręgówki . Dziękujemy kibicom którzy byli na stadionie mimo takiej pogody.Kolejny mecz Piława rozegra 26 marca 2016 roku z Pogonią Pieszyce.