Piławianka Piława górą

Piławianka Piława 8;0 Tarnavia Tarnów. W dzisiejszym meczu to gospodarze byli faworytem lecz nie mogli zlekceważyć przeciwnika bo w sporcie wszystko może być możliwe. Dzisiejszy mecz rozpoczął sie nie inaczej jak od jednoznacznej przewagi piławy juz w 5 minucie Damian Więczek pięknym szczupakiem strzelił na 1;0.Goście grali bardzo łatwą piłkę ciągle wykopywali futbolówkę na napastnika a z tym problemu nie mieli nasi obrońcy w 10 minucie po pięknej akcji Michał Sienicki pakuje piłkę do siatki na 2;0.W 20 minucie Damian Więczek podwyższa wynik na 3;0 i do przerwy Piława grała piłką a Tarnavia biegała i biegała.Do przerwy mogło być o wiele więcej lecz skuteczność w tym meczu zawodziła.W drugiej połowie po wskazówkach trenera goście już nie mieli nic do powiedzenia Piława bawiła sie piłką a Tarnavi nic nie wychodziło po szybkim doskoku i odbiorze.W 50 minucie po raz kolejny Michał Sienicki wpakował piłke do siatki 4;0.Kolejną bramkę w 65 minucie dołożył Bartek Cegiełka 3 minuty później niezłe wejście zaliczył Konrad Lechocki który strzelił bramkę na 6;0 i to była bramka urodzinowa.Ostatnie dwie bramki w 70 i 80 minucie strzelił Bartek Cegiełka i zaliczył w tym meczy hat-tricka .Dziękujemy wszystkim kibicom którzy dotarli na mecz . Już za tydzień zagramy z Piskorzowem zapraszamy wszystkich kibiców .