Zwycięstwo w dziesiątkę

W dzisiejszy spotkaniu nie było faworyta ponieważ na boisku mierzyły się dwa zespoły d dolnej części tabeli , Gola Świdnicka jednak była wyżej w tabeli o 2 pkt. Mecz rozpoczął się w strugach deszczu, goście od samego początku próbowali grać długie piłki na skrzydła lecz wszystko było za mocne lub za lekkie w 30 minucie po kontrowersyjnym faulu nasz kapitan po niepotrzebnym sprostowaniu sędziego otrzymuje 2 żółtą kartkę w zamian czerwoną.Od tej pory wszystko na boisku się pozmieniało lecz nikt sie nie spodziewał że  w 40 minucie Daniel Smolarski trafia na 1:0 z głowy radość nie trwała długo rywale 5 minut później trafiają na 1:1  z rzutu wolnego po kapitalnej interwencji dobija napastnik Goli. Druga połowa zaczęła się od natarcia ofensywnego Świdnicy lecz wszystko się kończyło na 25 metrze w 65 minucie po znakomitej kontrze strzale Lee piłka z bardzo dużej wysokości spada na nogę Smęta i pięknym wolejem daje nam Arek wynik 2:1 od tej pory to Piławianka prowadziła grę i pokazała że w 10 można wygrać mecz , dziękujemy kibicom i zapraszamy za tydzien do lidera zagramy z Nysą Kłodzko.