Ważne zwycięstwo

Grom Witków 0:2 Piławianka Piława

65' Machowski , 90' Smęt

W dzisiejszym meczu Piławianka przyjechała wyrwać 3 pkt mimo okrojonego składu ,nie przyjechali się poddać. Nastroje przed meczem dopisywały lecz po pierwszym gwizdku zaczęła się walka , kilka dobrych sytuacji w pierwszej połowie jak i jednej i drugiej ze stron lecz w 45 minucie to Smęt miał najlepszą okazje z 11stego metra boiska lecz przestrzelił. Druga połowa całkiem inna przeciwnik próbował atakować lecz w 65 minucie kontra z lewej strony dogranie do Jarosława Machowskiego i wygrywamy 1:0. Od tej chwili przeciwnik za wszelką cenę chciał wyrównać lecz kropkę nad i w 90 minucie postawił Smęt który dostał piłkę od Lee na pustą bramkę i trafił na 2:0 , pewne zwycięstwo cieszy i zapraszamy już w niedziele o godzinie 14:00 stadion w Piławie Górnej naszym przeciwnikiem będzie Orlęta Krosnowice