Porażka w ostatnim sparingu

W ostatnim sparingu podopieczni Jarosława Machowskiego ulegli bielawiance bielawa 2:1. Piława wystapiła bez 3 kluczowych zawodników lecz na boisku tych strat nie było aż tak widac. Mecz w pierwszej połowie był na wysokim poziomie tempo akcji bardzo wysokie mimo upalnego dnia lecz bielawa w niektórych momentach gry przeważała ale nie na tyle by strzelic bramkę piławie . W drugiej połowie było widoczne w obu zespołach zmęcznia które słońce dawało siwe znaki gdyż to bielawa wyszła na prowadzenie w 60 minucie po akcji sam na sam z bramkarzem piława miała  .Piławianka nie czekając długo juz 5 minut pózniej wyrównała na 1;1 po lobie Manka Kucharka .Bielawa tą ostatnia akcje przeprowadziła w 80 minucie po zamieszaniu w polu karnym napastnik wpakował piłke na 2;1 i piława nie zdołała wyrównac choć miała wiele okazji nie na remis a na wygranie tego meczu wysokim wynikiem lecz brak zawodników zrobiło swoje .