Piławianka za silna dla Viktori

W dzisiejszym meczu piławianka nie dała szans Tuszynowi wygrywając mecz 4;2 . Mecz w pierwszej połowie toczył się pod dyktando gospodarzy akcje kombinacyjne dużo strzałów posiadania piłki lecz jeden błąd w ustawieniu w 37 minucie dał bramkę gościom  na 1;0 i w pierwszej połowie nic się nie zmieniło. W drugiej połowie kilka zmian kilka rotacji zmienilo rezultat juz w 50 minucie mocne podanie na dobieg do Adriana Sobieszka i mamy 1;1 po precyzyjnym strzale obok nogi bramkarza.W 60 minucie po ładnej akcji i dryblingu Damian Więczek po strzale zza szesnastki zdobywa bramkę na 2;1 . Piławianka poszła za ciosem w 75 minucie Michał Sienicki po podaniu "tomeckiego" zamienia sytuacje sam na sam na bramkę 3;1.Goście w 80 minucie po błędzie obrońcy i spóźnionych środkowych pomocników strzelają bramkę po rękach bramkarza na 3;2 . W 89 minucie piławianka postawiła kropkę nad "i" ładnym strzałem z pola karnego gola zdobywa Grzegorz Pawłowski na 4;2 . Po podsumowaniu meczu piława jest zadowolona z wyniku i konsekwentnie będzie się przygotowywać do następnego .

Skład: Szeliga-Cembrowski-Bób-Orłowski-Mozer-Smolarski-Motyka-Pawłowski-Więczek-Sienicki-Sobieszek

Ławka;Więch-Wójcik-Machowski ( Trener)

Zawodnicy nieobecni : Smęt (urlop) Sienicki Ł (urlop) Lechocki ( wypożyczony do Bielawianki)

Nowi zawodnicy którzy zagrali : Grzegorz Pawłowski , Daniel Więczek