Piławianka samotnym liderem

Makowice 2:6 Piławianka Piława

Dzisiejszy mecz w wykonaniu naszych zawodników można ocenić na 5 z plusem.Pierwsza połowa pokazała że zawodnicy z Piławy potrafią wychodzić z opresji ponieważ już w 16 minucie po stracie piłki na połowie przez lewego obrońce szybką  kontrą wyszedł napastnik i strzelił bramkę na 1:0 . Radość gospodarzy nie trwała długo juz w 25 minucie piękną bramkę z rzutu wolnego strzelił nie kto inny jak Michał Sienicki .Po tej bramce wszystko się zmieniło Piława swoją grą usypiała przeciwnika aż do 40 minucie wzorowy rajd prawym skrzydłem Cegiełki i wgranie piłki w pole karne tam znalazł się Więczek i do przerwy 2;1.Na drugą połowę Piławianie wyszli skoncentrowani na maksa po uwagach trenera w 50 minucie po ładnej akcji piłkę po raz drugi do siatki pakuje Więczek przeciwnik już tracił nadzieje ale musiał uznać wyższość i doświadczenie przeciwnika .10 minut później sam na sam wybiegł Cegiełka lecz na pustą bramkę wystawił piłkę Michałowi Sienickiemu.Makowice już nie wytrzymywały tempa tego meczu dlatego w 65 minucie fatalny błąd obrońcy po pressingu całego zespołu obrońca próbował wybić piłkę lecz ta odbiła się od buta Cegiełki i niefortunnie wpadła do bramki na 5:1. Rozczarowanie drużyny przeciwnej trwało długo tuż po rozpoczęciu szybkim pressingiem Michał Sienicki odebrał piłkę i minute po bramce Cegiełki trafia na 6:1 . W tym momencie było po meczu lecz było widać rozluźnienie w drużynie Piławy ponieważ głupia stracona bramka piłka trafia pod nogi Szeligi i ten nie wiedząc komu podać podaje przeciwnikowi na pustą bramkę 6:2 to nie koniec szczęścia mimo że wygraliśmy ten mecz doszła nas informacja że Niemczanka Niemcza przegrała mecz 5;3 ze Słupicami i jesteśmy samotnym liderem z przewagą 3 pkt . Już w niedziele Piławianka podejmie u siebie Deltę Słupice to na pewno nie będzie spacer zapraszamy wszystkich na mecz niedziela godzina 14:00