Piławianka nie zawodzi .

Piłwianka Piława 3:1 Polonia Ząbkowice Ślaskie . W dzisiejszym meczu Piławianka Piława rozpoczęła mecz nie najlepiej jednym z powodów mogła być godzina i pogoda w której rozgrywane było to spotkanie goście rozpoczęli mecz bez dwóch kluczowych zawodników Kamila Boba i Tomka Motyki. Od pierwszego gwizdka mecz toczył się w środkowej części boiska dużo walki z obu stron lecz to Polonia stworzyła bardzo grozną sytuacje w 20 minucie spotkanie kiedy Maciek Szeliga fantastyczna paradą broni strzał z 3 metra kilka minut pózniej Arek Smęt mocnym strzałem z 25 metra trafia w poprzeczkę i piłka wypada poza boisko.Po pierwszej połowie wynik bezbramkowy.Drugą połowę to gospodarze zaczęli wyśmienicie już w 50 minucie z rzutu rożnego zawodnicy Piławianki tracą bramkę na 1;0.Goście nie mieli zamiaru się poddawać już 10 minut pózniej padło wyrównanie przed polem karnym został Faulowany "Sobiech" i kapitan Michał Sienickim mocnym strzałem obok muru daje wyrównanie 1;1. Piława Poszła za ciosem 5 minut pózniej po akcji Cegiełka-Kucharek , Smęt mocnym strzałem z nożyc uderza piłkę bramkarz odbija ją przed siebie i Damian Więczek strzela swoją pierwsza bramkę dla Piławianki . Na boisku dużo się działo w 80 minucie Arek Smęt dostaje drugą żółtą kartkę i sędzia wyrzuca go z boiska trzeba podkreślić że sędzia nie radził sobie w tym spotkaniu.Polonia ruszyła do ataku lecz nie miała na to dużo czasu ale to co się stało nikt się nie spodziewał faul w środkowym polu boiska Cegiełka szybko wykonał stały fragment i jakimś cudem Mariusz Kucharek głową lobuje bramkarza i mecz w tym momencie został rozstrzygnięty 3;1 . Dziękujemy kibicom którzy przyjechali nas dopingować i zapraszamy na następny mecz za tydzień do Piławy naszym rywalem będzie Sparta Ziębice.

Bramki: Michał Sienicki, Damian Więczek , Mariusz Kucharek

Kartki: Sobieszek Adrian, Orłowski Przemysław, Smęt Arkadiusz x2 (czerwona kartka )