Piławianka bez problemów.

W dzisiejszym meczu Piławianka Piława miała jeden cel wygrać wysokim wynikiem cele trenera zostały zrealizowane jednak wynik mógłby być wyższy lecz w dzisiejszym meczu słaba skuteczność napastników lecz przy takiej pogodzie można ich rozgrzeszyć.Od pierwszej minuty gospodarze zaczęli grac piłka kombinacyjnie już w 5 minucie Arek Smęt mógł otworzyć wynik spotkania lecz mocnym strzałem z bliskiej odległości trafił w obrońce.W 15 minucie akcja kombinacyjna klepka do boku wrzutka i Michał Sienicki trafia na 1;0 .Piława nie pocieszyła się długo z tego wyniki już 5 minut pózniej w rzutu wolnego mocny strzał nasz bramkarz wybił  w bok i napastnik Ziębic ze spalonego strzela na 1;1.Piława potrafiła zareagować w 25 minucie zabawy obrońców gości skończyły się odbiorem piłki Michała Sienickiego i bramką na 2;1.Już było tylko lepiej gra sie układała pod nasz zespól a Sparta tylko biegała za Piłką w 35 minucie przerzucenie piłki przez "Sobiecha" za obronców i akcje sam na sam zamienia na Golaaa nasz kapitan Michał.do pierwszej połowy 3;1.W drugiej połowie zawodnicy realizowali założenia trenera czyli zabiegać gości grać pilką kombinacyjnie co sie udało naszym zawodnikom. w 75 minucie akcja Bartek Cegiełka i gol 4;1.W 80 minucie w polu karnym został faulowany Smęt po tym jak okiwał zawodnika ruletką zabawił się z obrońcą i pewnie rzut karny na bramkę zamienia Michał Sienicki to był jego 4 gol w tym meczu.Ostatnią bramkę zdobył młody zawodnik Konrad Lechocki po precyzyjnym podaniu za obrońców dostał piłke sam na sam z bramkarzem i pewnie strzelił swoją pierwszą bramkę dla Piławianki .Mecz zakończył się wynikiem 6:1 już za tydzien zapraszamy na mecz do Piławy Dolnej zagramy z Orłem. Dziekujemy wszystkim kibicom .

Bramki: Sienicki M 4x , Cegiełka, Lechocki   Kartki: Sobieszek(żółta)