Kolejna wygrana w sparingu

Piławianka Piława 5:2 Galaktikos Solna

2x Cegiełka 2x Durleta 1x Samobój

Dzisiejszy mecz był kolejnym sprawdzianem przed naszymi zawodnikami lecz zespół z Solnej który występuje w Wrocławskiej a klasie nie można było go ocenić ponieważ nigdy nie mieliśmy okazji nim się zmierzyć . Mimo okrojonego składu trener poustawiał zespół lecz po pierwszej połowie pozostaje niedosyt . Od pierwszej minuty gra toczyła się w środku pola zawodnicy z Piławianki nie weszli dobrze w mecz 4 akcja 100% nie zostały zamienione na bramkę skuteczność zawodziła złe podania pomyłki lecz z żadnej nie było zagrożenia . W drugiej połowie zawodnicy z Solnej weszli genialnie już w 50 minucie strzelają bramkę na 1:0 . Radość nie trwała długo po dośrodkowaniu Sienickiego M obrońca pakuje piłkę do własnej bramki 1:1.Kilka minut później strzałem na pustą bramkę Durleta daje nam prowadzenia 2:1 druga połowa zdecydowanie lepsza niż pierwsza w wykonaniu naszych zawodników. Niestety o 60 minucie Piława traci bramkę po dośrodkowaniu brak asekuracji 2:2. Od tego momentu było już zdecydowanie lepiej Solna nie doszła do żadnej groźnej sytuacji lecz nasi zawodnicy nękali defensywę przeciwnika . Po rajdzie Cegiełki ładnym strzałem z za 16 Bartek zdobywa bramkę na 3:2. Kolejną akcją w 80 minucie zrobił Michał Sienicki lecz piłka po jego strzale została sparowana na bok i dokończył akcje Durleta 4:2. Kropkę nad „i” postawił Bartek Cegiełka strzałem od słupka pokonuje bramkarza Solnej był to 3 sparing naszego zespołu dwa zwycięstwa jeden remis bardzo dobra postawa naszych zawodników pokazuje jak bardzo chcemy wrócić do klasy okręgowej. Już za tydzień rozegramy 4 sparing naszym przeciwnikiem będzie Nefryd Jordanów . Dziękujemy kibicom za dzisiejsze przybycie na mecz i dopingowanie naszych zawodników .