Delta zdobyta.

Delta Słupice 1:10 Piławinka Piława

Bramki : x3 Sienicki , x3 Cegiełka ,1x Lechocki , 1x Sobieszek, 1x Durleta , 1x Smęt

Dzisiejszy mecz miał być hitem kolejki a okazał się kolejnym pogromem na boisku oczekiwania to były tylko oczekiwania, jak każdy pamięta Delta w pierwszym meczu zwyciężyła w Piławie 2;1 co do dziś jest wypominane. Ten mecz był tylko przypieczętowaniem kto w tej rywalizacji jest lepsze i mecz w Piławie był wpadką. Pierwsze 20 minut meczu mogło zapowiadać niezłe widowisko z obu stron zagrożenia pod dwoma bramkami emocje lecz w pewnym momencie cos pękło w gospodarzach odcięcie prądu w 27 minucie po zagraniu do Durlety były zawodnik Delty strzela na 1:0 lecz z bramki się nie cieszy. 33 minuta piękna piłka sam na sam i Cegiełka nie daje szans bramkarzowi. 37 min. Michał Sienicki pewnym strzałem trafia na 3:0. Zaledwie po 20 sek Sienicki dobija rywala który nie wie co się dzieje na boisku a Piławianie bawią się piłką .39 minuta po rajdzie Cegiełki Słupice tracą 5 bramkę. 42 minuta po strzale Sobieszka i ostatnia bramka w tej połowie daje nam wynik 6:0 minuty strzelanych bramek mówią same za siebie i jaką grę prezentował Lider. Druga połowa zaczęła się spokojnie gra w środku pola aż do 58 minuty po czym Lechocki z daleka trafia na 7:0. Po wykorzystaniu przez trenera 4 zmian gra się nie zmieniła 73 minuta Arek Smęt z bliskiej odległości pakuje piłkę do siatki 8:0. To nie koniec strzelaniny w 83 minucie Cegiełka strzela swoją 3 bramkę w meczu po czym Sienicki w 92 minucie dokonuje tego samego wyczyny . Końcowy wynik 10:1 , zapraszamy wszystkich kibiców już w czwartek na mecz który odbędzie się na boisku w Piławie górnej naszym przeciwnikiem będzie Henrykowianka Henryków . Piława wystarczy że w 2 meczach zdobędzie 4 pkt i awans jest pewny lecz Piławianka stawia na komplet pkt w ostatnich meczach.